آقای محمود دهقان مالک محترم


تعداد زیاد شرکاء با نظرات و سلیقه‌های متفاوت سالها عامل شکست انعقاد قرارداد مشارکت در ساخت در مورد ملک ما بود. مدیریت و تخصص عالی شرکت مشارکت‌یار و تبحر کارشناسان این شرکت باعث شکل‌گیری شراکتی مطمئن و تأمین رضایت تمامی شرکاء شد. با روالی که این شرکت برای انجام کار پیش می‌گیرد سازندگان مناسب شناسایی و به مالکان معرفی می‌شوند. مشاوره ها و مدیریت این مجموعه واقعا راهگشا بود.

آقای علی خردمند سازنده محترم


وجود مجموعه تخصصی در زمینه مشارکت در ساخت  از نیازهای حوزه ساختمان به حساب می‌آمد که شرکت مشارکت‌یار با بهترین عملکرد این نیاز را رفع نموده است. از همکاری با این مجموعه کمال رضایت را داشتم و امیدوارم این همکاری مجدداً تکرار شود.

آقای وحید فتاحی مالک محترم


فرآیند کار من و شرکا با مجموعه مشارکت‌یار با دقت و بر اساس زمانبندی پیش بینی شده طی شد و هرگز فکرش را نمی‌کردیم که در این زمان کوتاه به این تعداد از سازنده داوطلب که مورد اطمینان هم باشند، دسترسی پیدا کنیم. قطعاً تجربه بالا و تخصص مجموعه مشارکت‌یار بود که این مسیر دشوار برای ما هموارترو کوتاه‌تر شد. در حقیقت مشارکت‌یار همراه و مشاور بی‌نظیری و در عین حال بی‌طرف برای کسانی‌ست که تصمیم به مشارکت در ساخت دارند.

آقای پویا زارع سازنده محترم


تخصص فنی و حقوقی مشارکت‌یار به وضوح تأثیر خود را در منطقی و عملی بودن پیشنهادات کارفرمایان گذاشته و باعث می‌شود از ابتدا قدم‌های اصولی برای ساخت یک پروژه برداشته شود و باعث بهره‌وری حداکثری برای طرفین شود.

خانم اعظم محبی مالک محترم


کمبود اطلاعات و آشنایی محدودی که در بحث ساختمان داشتم، همیشه سبب شکست در ایجاد تعامل با سایر همسایگان و شرکاء می‌شد. خوشبختانه همکاری با شرکت مشارکت‌یار و مشاوره‌های متخصصان آنها، این تعامل را بهتر و اصولی‌تر پیش برد و نتیجه کار برای همه شرکاء مطلوب بود.

آقای جمال الدین حسینی مالک محترم


سایر مراکز فعال در زمینه قرارداد مشارکت در ساخت هیچ گونه مسئولیتی در قبال صلاحیت سازنده و مفاد قرارداد نمی‌پذیرند و مالک با تمام ابهاماتی که دارد ممکن است قراردادی مسئله ساز را امضا کند و دچار مشکلات بعدی شود. در صورتی‌که مسئولیت اصلی مجموعه مشارکت‌یار، ارائه پیشنهاداتی از سوی سازندگانی است که توسط مشارکت‌یار برگزیده و کارشناسی شده اند. این عامل مرا ترغیب کرد تا با مشارکت‌یار همکاری را آغاز کنم و الآن که قرار داد منعقد شده و پروژه در حال اجراست بسیار از این همکاری راضی هستم و تمامی تعهدات به بهترین شکل از طرف مشارکت‌یار انجام شد.

روح الله زرشناس مالک محترم


نهایت تشکر را از مدیریت محترم مشارکت‌یار دارم. انبوه پیشنهادات مشارکت در ساخت در طول 5 سال به قدری فکر بنده را متشج کرده بود که کلا از این کار پشیمان شده بودم. آشنایی با مدیریت مجموعه مشارکت‌یار و مجموعه درجه یک ایشان چنان آسایشی به من داد که هیچ وقت فکر نمی‌کردم. تخصص، صداقت و پیگیری مجموعه مشارکت یار بینظیر است.

آقای ناصر بخشنده مالک محترم


رویکرد علمی و اصولی مشارکت‌یار به بحث مشارکت در ساخت، سبب شد تا اعتماد بنده و سایر شرکاء برای شروع یک همکاری با سازنده منتخب بیشتر جلب شود. حقیقتاً اصل بی‌طرفی و صداقت در تمامی مراحل برای طرفین لحاظ می‌شد.

آقای همایون میرزاده مالک محترم


از همکاری با این مجموعه بسیار راضی هستم. در تمامی مراحل مشاوره‌های تیم مشارکت‌یار همراه ما بود و باعث می‌شد که تا اتمام پروژه مطمئن‌تر و آسوده‌تر باشیم.

آقای نادر گرامی سازنده محترم


پیش بینی های این مجموع بی نظیر بود و نشان از تجربه بالا در مدیریت قرارداد مشارکت در ساخت است. به نظر من تجربه و تخصص راه حل همه مسائل است که در عملکرد این مجموعه بسیار پررنگ است.

آقای رضا سمیعی مالک محترم


مشارکت یار را شروعی در جهت اصلاح مسیرهای غلط گذشته در مورد قراردادهای مشارکت در ساخت دیدم. بنده یکبار در مورد همین زمین قرارداد مشارکت در ساختی منعقد کردم که بشدت متضرر شدم. تجربه همکاری با مشارکت یار بسیار آموزنده و لذت بخش بود.

آقای رامین توکلیان سازنده محترم


اعتبار شرکت مشارکت یار به من این اجازه را داد که گزینه های متعددی را برای مشارکت در ساخت پیش رو داشته باشم و در تمامی آنها موارد خواسته شده از طرف مالکان با مشاوره هایی که از طرف مشارکت یار به ایشان داده شده بود به پیشنهادات کاربردی و عملی تبدیل شده بود. همکاری با مجموعه تخصصی وکارشناسان آگاه مشارکت یار برای من تجربه دلچسبی بود.

آقای مرتضی دانایی فر مالک محترم


مهمترین نکته در همکاری بنده با مجموعه مشارکت یار این بود که انتخاب سازندگان آنگونه که در دفاتر مشاورین املاک اتفاق می‌افتد، به هیچ عنوان به شکل تصادفی و بی قائده نیست. بلکه آنچه در شراکت مالکان و سازندگان باعث رسیدن به نتیجه مطلوب می‌شود، تشخیص کیفیت کار سازنده و نزدیک کردن خواسته‌های مالکین به سطحی منطقی است تا قرارداد برای طرفین مطلوب باشد، که این عوامل با تجربه بالا و تخصص مدیریت و کارشناسان مشارکت یار ممکن شد.

آقای داوود رستمی مالک محترم


عدم تطبیق خواسته‌های شرکاء با پیشنهادات سازندگان ساخت پروژه ما را سالها به تعویق انداخته بود تا اینکه با مجموعه مشارکت‌یار آشنا شدیم و با مشاهده پشتوانه علمی و تیم تخصصی آنها متوجه شدیم که بهترین راه حل در این این اوضاع آشفته ساخت و ساز، کمک گرفتن از مشارکت‌یار است. از این انتخاب خوشحالیم و از نتیجه کار بسیار رضایت داشتیم.

آقای اصغر گلپایانی مالک محترم


من برای رسیدن به بالاترین کیفیت در قرارداد مشارکت در ساخت به مراکز متعددی مراجعه کرده بودم اما در نهایت به دلیل عدم توافق با سازندگان، همکاری میسر نمی‌شد. اما با مراجعه به شرکت مشارکت‌یار این اطمینان برایم حاصل شد که تیمی متخصص و کارشناس در کنار من وجود دارد تا مرا به قراردادی مطمئن برساند که کمترین ریسک را با خود داشته باشد. این حس مثبت در سازنده منتخب نیز وجود داشت که منجر به همکاری موفق دو سویه شد.

آقای مازیار سرمد سازنده محترم


ساخت یکی از پروژه های مشارکت یار، یکی ازموفق ترین تجربه های من بود چرا که ملاحضات فنی و حقوقی جامع پیش از عقد قرار داد، مشارکتی اصولی را هم برای سازنده و هم برای مالک موجب می‌شود که با کمترین اختلافی بین طرفین پیش خواهد رفت.

آقای جهانگیر قیاسی مالک محترم


هرگز فکر نمی‌کردم مجموعه‌ای تا این حد تخصصی در موضوع قرارداد مشارکت در ساخت وجود داشته باشد. از مدیریت مجموعه مشارکت‌یار سپاسگزارم.

آقای فرهاد ملک محمدی مالک محترم


مجموع مشارکت‌یار در تمامی مراحل بهترین اطلاعات و راهنمایی ها را در اختیار اینجانب گذاشتند و در نهایت با در نظر گرفتن موارد فنی و حقوقی،  بهترین سازنده را برای ملک بنده پیشنهاد دادند.

آقای محمود سپه وند مالک محترم


حسن مدیریت در روند مشاوره ها در متحد کردن نظرات مالکین، پیشنهاد سازندگان برتر، کمک در رسیدن به بهترین انتخاب، مشاوره های حقوقی قبل و بعد از قرارداد، همگی سبب شد تا این تجربه برای من، تجربه موفقی از هر نظر باشد.

خانم مریم پرتو مالک محترم


تجربه های شکست خورده مشارکت در ساخت آشنایان، همیشه مرا از ساخت و نوسازی ملک خود بازداشته بود. تا اینکه با شرکت مشارکت یار آشنا شدم و با بالارفتن اطلاعاتم به کمک مشاورین مجموعه، دید بازتری نسبت به موضوع پیدا کردم. اینکه در انتخاب سازنده و بستن قرارداد و حتی طی اجرای پروژه، میتوانستم از همراهی کارشناسان این شرکت بهره ببرم، موجب دلگرمی و اطمینان خاطر من بود.

آقای پیمان تابش مالک محترم


شیوه علمی و کاربردی مجموعه مشارکت یار ایرادات شیوه سنتی بستن قرارداد های مشارکت در ساخت را تا حد بسیار زیادی برطرف کرده است. استفاده از علم مهندسی و حقوقی برای رفع نیاز مردم، نشانه از فکر پویاییست که من را به همکاری با این مجموعه تشویق کرد. همانطور که فکرش می‌کردم این همکاری برای من بسیار کمک کننده بود.

آقای محمد حسین رعوفی مالک محترم


مجموعه مشارکت یار بنده را از هر گونه پیگیری حقوقی و فنی بی نیاز کرد و از نتیجه کار بینهایت راضی هستم.

آقای عبدالمجید رحمتی مالک محترم


صداقت در انجام کلیه تعهدات و پیگیری جدی حتی در حین اجرای کار، برای من بسیار کمک کننده و دلگرم کننده بود.

آقای حجت شیروانی مالک محترم


سالها برای شراکت با افراد دیگر برای ساخت خانه ام دچار سردرگمی و عدم اطمینان بودم تا اینکه این شرکت به من معرفی شد. با مراجعه با آنها و صحبتهای اولیه با متخصصان، اعتماد بنده برای ادامه همکاری جلب شد و خوشبختانه ساخت پروژه آسان تر از آنچه فکر میکردم شروع شد و  همه چیز طبق قرارداد نهایی پیش رفت.

آقای رضا مترجمی سازنده محترم


ترجیح می‌دم بعد از این همه پروژه های ساختمانی ام را با مجموعه مشارکت یار انجام دهم. توضیحی بهتر از این ندارم.

آقای ایرج محجوب مالک محترم


همکاری با شرکت مشارکت یار را به کسانی‌که قصد نوسازی ملک خود را دارند پیشنهاد می‌کنم زیرا مجموعه‌ای که به طور خاص روی موضوع مشارکت در ساخت کار کند، قطعا بهترین خدمات را ارائه می‌دهد.

خانم صبا شریعتی مالک محترم


من برای ساخت ملکی به شرکت مشارکت یار مراجعه کردم. مطلع کردن و آگاهی دادن همه جانبه به مالکان، شاهدی بر صداقت کاری این مجموعه است. استفاده از خدمات مشارکت یار را به دیگران پیشنهاد می‌کنم.

آقای مسعود ذاکری مالک محترم


مجموعه مشارکت یار مثل یک داور بی طرف تمامی اطلاعات لازم را در اختیار من و شرکایم قرار دادند که باعث به حداقل رسیدن چالش‌های پیش روی بستن قرار داد مشارکت در ساخت شد. پیش بینی مسائل و مناقشات احتمالی نتیجه تجربه بالا و تخصص این مجموعه است. همکاری با مشارکت یار را قطعا به دیگران نیز پیشنهاد می‌کنم.

آقای حبیب عنایت مالک محترم


اطرافیان، شرکت مشارکت‌یار را  برای بستن قرارداد مشارکت در ساخت به بنده پیشنهاد کردند و همانطور که شنیده بودم پشتیبانی بسیار خوبی داشتند و تمام تلاش‌شان را کردند تا با سازنده ای مورد اطمینان قراردادی منعقد کنیم.

آقای خسرو شیر محمدی مالک محترم


برگزاری رقابت روش نوینی برای رسیدن به قرارداد مشارکت در ساخت است که برای اولین بار با آن برخورد داشتم. حسن شهرت این مجموعه و پیشنهاد یکی از اطرافیان من را به ایجاد همکاری با این مجموعه سوق داد. همچنین که خدمات فنی و حقوقی بعد از عقد قرار داد امکانیست که در جای دیگر هرگز سراغ نداشتم.

آقای پیروز علیا سازنده محترم


جنس همکاری با مشارکت یار، از جنس تعامل دوسویه با مالک و سازنده است. تخصص، مسئولیت پذیری و دانش نکات برجسته همکاری من با مشارکت یار است. امیدوارم این همکاری آغاز همکاری‌های بعدی من با این مجموعه باشد.

آقای مهرداد راسخ مالک محترم


قرارداد های مشارکت در ساخت در فضای کم اطلاعی مالکان اغلب سبب متضرر شدن آنها میشود، اما مجموعه مشارکت یار این نیاز اساسی را با صداقت و با استفاده از متخصصان فنی و حقوقی و مشاوره های متعدد پاسخ داده است. بنده تجربه بسیار خوبی از همکاری با مشارکت یار داشتم و بسیار ممنون مدیریت این مجموعه هستم.